Новини

ІIІ Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційні технології в освіті, науці і техніці» (ІТОНТ-2016)

12-14 травня 2016 року на базі Черкаського державного технологічного університету відбулась ІIІ Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційні технології в освіті, науці і техніці» (ІТОНТ-2016), у якій Інститут інформаційних технологій і засобів навчання є співорганізатором.

14 Травня 2016


Електронні підручники для школи

У Міністерстві освіти та науки України вкотре піднімається питання створення електронних підручників для загальноосвітніх навчальних закладів.
13 Травня 2016


Обмін досвідом впровадження сучасних інформаційних технологій на семінарі у Рівному

Про кращі практики з використання інформаційних технологій у навчально-виховному процесі 10 травня на навчальному семінарі дізнавалися вчителі фізики та методисти Рівненської області. Захід було проведено за підтримки ТМ «Розумники» та Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.
11 Травня 2016


Відбувся захист дисертації Петренко Сергія Вікторовича на тему «Система Delphi як засіб формування ІКТ-компетентностей майбутнього вчителя інформатики початкової школи у навчанні візуального програмування»

10 травня 2016 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся захист дисертації Петренко Сергія Вікторовича на тему «Система Delphi як засіб формування ІКТ-компетентностей майбутнього вчителя інформатики початкової школи у навчанні візуального програмування» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.

10 Травня 2016


Хмарні сервіси як чинник розбудови технологічного простору інноваційної школи

Відбувся Всеукраїнський семінар-тренінг «Хмарні сервіси як чинник розбудови технологічного простору інноваційної школи». В рамках заходу було презентовано нові можливості Office365 для академічних установ та безкоштовну платформу для дистанційного навчання на базі EdX. 

6 Травня 2016


Навчальний тренінг з використання мультимедійних технологій в інклюзивній дошкільній освіті.

29 квітня 2016 р. у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського фахівцями Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України проведено навчальний тренінг «Мультимедійні технології в інклюзивній дошкільній освіті» для вихователів ДНЗ.

29 Квітня 2016


Вітаємо з нагородами за електронний ресурс "Інформаційний бюлетень" Овчарук О.В., Сороко Н.В., Малицьку І.Д., Кравчину О.Є., Іванюк І.В., Гриценчук О.О.
29 Квітня 2016


Науково-практичний семінар у Дніпропетровську

Видавництво «Розумники» за підтримки Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 28 квітня провели науково-практичний семінар для освітян Дніпропетровської області.
28 Квітня 2016


У Запоріжжі відбувся навчальний семінар для вчителів області

На базі Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 27 квітня відбувся ознайомчий навчальний семінар «Сучасні технічні засоби для вивчення предметів природничо-математичного циклу». Захід пройшов за підтримки ТМ «Розумники» та Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.
27 Квітня 2016


День відкритих дверей для батьків майбутніх першокласників

Офіційно набір до першого класу стартував 1 квітня. Тепер школи проводять активно співбесіди, зустрічі з батьками та дітьми.
25 Квітня 2016


Новини 541 — 550 з 625
Початок | Поперед. | 53 54 55 56 57 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Всеукраїнський конкурс на кращий вебсайт серед закладів фахової передвищої освіти

Міністерство освіти і науки України спільно з Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти оголошує Всеукраїнський конкурс на кращий вебсайт серед закладів фахової передвищої освіти «EDUCATION WEBSITE 2024». Ольга Пінчук, заступник директора ІЦО НАПН України, увійшла до складу конкурсної комісії. Конкурс проводиться один раз на чотири роки. Початок Конкурсу – 1 жовтня 2024.


Онлайн-форум

Запрошуємо вас 12.11.24 до участі у VІ всеукраїнському відкритому науково-практичному онлайн-форумі «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії». Інститут цифровізації освіти запрошує презентувати свої досягнення та поділитися досвідом під час роботи секції «Інформаційно-цифрові середовища закладів освіти: трансформація, безпека, вплив AI».

Програму заходу, тези Форуму, посилання на підключення будуть надіслані всім зареєстрованим учасникам. Електронний варіант збірника буде розіслано авторам. Також усім спікерам і зареєстрованим учасникам буде надіслано сертифікат щодо участі у Форумі.

Участь у Форумі безкоштовна.


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.